Ayıptır Söylemesi Yenimahalle
 • 5 Ekim 2022 / 20:30 / Yenimahalle Bld. 4 Mevsim Tiyatro Salonu / Ayıptır Söylemesi oyunu için biletler
  ₺125
  ₺100
  %20

Detaylar

 • Rezervasyon gerekmemektedir. Fırsat kodlarınızı etkinlikten 1 saat önce gişeden temin edebilirsiniz.

 • OTURMA PLANI OTOMATİK OLARAK BELİRLENMEKTEDİR.

 • ALINAN BİLETLERDE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ.

 • Hizmete ilişkin biletinizi etkinlik mekanından istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • “Bunlar konuşulmaz.” denen konulara mizah penceresinden bakıyoruz. Bilimin ışığını, geyiğin inanılmaz hafifliği ile birleştiriyor, biraz da konunun cazibesini ekleyerek anlatıyoruz. Ayıptır söylemesi, konuşulamayanları komedi dozu yüksek bir gösteri ile sahneliyoruz.

Yenimahalle Bld.4 Mevsim Tiyatro Salonu

Gayret, İvedik Cd. No:35, 06170 Yenimahalle/Ankara

Daha Fazla Bilgi

AYIPTIR SÖYLEMESİ!

“Bunlar konuşulmaz.” denen konulara mizah penceresinden bakıyoruz. Bilimin ışığını, geyiğin inanılmaz hafifliği ile birleştiriyor, biraz da konunun cazibesini ekleyerek anlatıyoruz. Ayıptır söylemesi, konuşulamayanları komedi dozu yüksek bir gösteri ile sahneliyoruz.

Filozofun dediği gibi, acaba “Her şey seks” mi?

Birileri ile birlikte olabilmek için neler yapıyoruz, bu kadar çaba neden? Beraber olmak için kadınların bir sebebe, erkeklerin bir yere ihtiyaçları olduğu doğru mu? Kadınlar sohbet sırasında konuyu iç savaşlardan memelere getiren bir erkek ile ilgili ne düşünürler? Sevişmenin stresi azaltıp azaltmadığı, sağlıklı bir hayat için haftada kaç gün seks yapmak gerektiği, en iyi seks yapanların hangi coğrafyada yaşadığı gibi konuları araştıran bilim insanları bu çalışmaları nasıl yapıyorlar?

Sorularının cevabı SEKSLİ DÜŞÜNÜYORUM oyununda.

Öyle bir güçtür ki bu, filozoflar bile onun için kafa patlatıp şöyle şeyler söylemiştir; “Sevişmeyenler sevişenlere inanamazlar.” “Seks uyanık adamın rüyasıdır.” “Sonunda sevgilimizin sözlerini değil, memelerini hatırlayacağız.” “Kadınlar aklı ile karar veren erkeği severler, başka yerleri ile düşüneni değil.”

Ayıptır Söylemesi, bizim de söyleyeceklerimiz var. Mizahın gücünü de yanımıza alıp sahneye çıkıyoruz. Volkan Kantoğlu komedi dozu yüksek oyunu ile sahnede. Kahkaha dolu hikayeler ve tespitler bu tek kişilik oyun ile sahnede.