Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

4 kişi aldı
İlk modern doğaçlama ekibi 'Mahşer-i Cümbüş' için tiyatro biletleri 134 TL yerine 99 TL! 3 Kasım 2022 / 20.00 / Yalova Raif Dinçkök Kültür Merkezi

İlk modern doğaçlama ekibi 'Mahşer-i Cümbüş' için tiyatro biletleri

Yalova
Rezervasyon & tüm sorularınız için
numaralı telefondan veya 7/24 Bize Ulaşın ekranından bize ulaşabilirsiniz.
 • 3 Kasım 2022 / 20.00 / Yalova Raif Dinçkök Kültür Merkezi / Mahşer-i Cümbüş için tiyatro biletleri
  %27
  ₺134
  ₺99
  TÜKENDİ
Kalan Kod Sayısı: 16

Yalova Raif Dinçkök Kültür Merkezi

Kazım Karabekir, 77200 Yalova Merkez / Yalova

Detaylar

 • Fırsat 1 kişiliktir.

 • Rezervasyona gerek yoktur.

 • Yaş sınırı +7'dir.

 • Etkinlik alanına 1 saat önceden gidip yerinizi ayırtabilirsiniz.

 • OTURMA PLANI OTOMATİK OLARAK BELİRLENMEKTEDİR.

 • ALINAN BİLETLERDE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı mekandan istemeyi unutmayınız

Öne Çıkanlar

 • Türkiye’de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş, Doğaçlama Tiyatronun gösteri biçimlerinden biri olan “Tiyatro Sporu”nu Türkiye’de ilk defa seyirci ile buluşturdu.

Mahşer-i Cümbüş!

2001 yılı Mayıs ayında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü öğrencileri tarafından kurulan Mahşer-i Cümbüş, aynı yıl Eylül ayında Ankara Tenedos Kafe’de “Tiyatro Sporu” gösterilerine başladı.

Mahşer-i Cümbüş 2003 yılının ağustos ayında İstanbul’a taşınarak faaliyetlerini İstanbul’da sürdürdü. Mahşer-i Cümbüş kurulduğu günden bu yana Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilde gösteriler sergiledi ve festivallere katıldı. Türkiye’de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş, Doğaçlama Tiyatronun gösteri biçimlerinden biri olan “Tiyatro Sporu”nu Türkiye’de ilk defa seyirci ile buluşturdu. Kuruluşunun 5. yılında kendi sahnesi "Mahşer-i Cümbüş Hayalhanesi"ni açtı. Ekip bugüne kadar 2000'ün üzerinde “Tiyatro Sporu”, 300’ün üzerinde “Beyin Fırtınası” gösterisi yaptı.

Türkiye’de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş, bir başka ilke daha imza atarak 2007 yılında Türkiye’nin ilk doğaçlama şov programı “Anında Görüntü Show”u ekranlara taşıdı ve Türk televizyonlarında yepyeni bir dönem başladı.

Diğer Tiyatro