Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

"Masum" Adlı Tiyatro Oyunu İçin Biletler 105 TL yerine 75 TL! 10 Ekim 2022 / 20.30 / Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu

"Masum" Adlı Tiyatro Oyunu İçin Biletler

Muratpaşa
Rezervasyon & tüm sorularınız için
numaralı telefondan veya 7/24 Bize Ulaşın ekranından bize ulaşabilirsiniz.
 • 10 Ekim 2022 / 20.30 / Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu / "Masum" Adlı Tiyatro Oyunu İçin Biletler
  %29
  ₺105
  ₺75
  TÜKENDİ

Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu

Fener Mahallesi Tekelioğlu Caddesi No:63 MURATPAŞA / Antalya

Detaylar

 • Rezervasyona gerek yoktur. Biletlerinizi kodlarınızı göstererek gösteriden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.

 • OTURMA PLANI OTOMATİK OLARAK BELİRLENMEKTEDİR.

 • ALINAN BİLETLERDE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ.

 • Hizmete ilişkin biletinizi etkinlik mekanından istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Masum, aslında içimizden birinin hikâyesi. Toplum baskısıyla dışlanmış, sistemin içinde kaybolmuş, ötekileştirilmiş biri… Hayatı boyunca bir kere bile şansı yaver gitmemiş bir adamın hikâyesi… Bir yetiştirme yurdunda gözlerini açan küçük bir çocuğun hikâyesi…

Masum

Masum, aslında içimizden birinin hikâyesi. Toplum baskısıyla dışlanmış, sistemin içinde kaybolmuş, ötekileştirilmiş biri… Hayatı boyunca bir kere bile şansı yaver gitmemiş bir adamın hikâyesi… Bir yetiştirme yurdunda gözlerini açan küçük bir çocuğun hikâyesi…

Hayatı boyunca kendini her alanda ispatlamaya çalışan ve gücünü yine kendinden alan sıradan bir adamın hikâyesi… Aslında herkesin hikâyesi çocukluğunda yaşadıkları ile başlar. Erol yetiştirme yurdundan bir ailenin yanına verildikten sonra, üvey babası tarafından tacize uğrayan çocuklarımızdan sadece bir tanesidir. Bu yaşadığı korkunç olay, onda büyük bir travma yaratır. Psikolojisinde derin değişimler oluşturur. Bu değişimler üvey babasını öldürmesine kadar gider.

Birilerine göre bu, onun ilk cinayetidir. Ne yazık ki o sadece kendini savunmak için öldürmeye başlamıştır. Yani kısacası sistem onu “Suçlu” olmaya kendi elleriyle itmiştir. Art arda işlediği cinayetlerden sonra akıl hastanesine yatar. Akıl hastanesinde yattığı dönemde bir deprem olur. Oradaki hastalardan biriyle zemin katta sıkışıp kalır. Bu süre zarfında ikili birbirlerini tanımaya çalışırken aslında Erol ile ilgili büyük bir sır perdesi aralanacaktır.

Bu dram aslında şu anda bile birçok insanın yaşamakta olduğu derin hikâyedir. Ayrıca hiç kimse ‘suçlu’ olmak istemez. Ne yazık ki sistem tarafından‘suçlu’ olmaya itilir!

Diğer Tiyatro