3 kişi aldı
Masum Antalya, Burdur "Masum" adlı tiyatro oyunu için biletler

Detaylar

  • Rezervasyona gerek yoktur. Biletlerinizi kodlarınızı göstererek gösteriden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.

  • OTURMA PLANI OTOMATİK OLARAK BELİRLENMEKTEDİR.

  • ALINAN BİLETLERDE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ.

  • Hizmete ilişkin biletinizi etkinlik mekanından istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Masum, aslında içimizden birinin hikâyesi. Toplum baskısıyla dışlanmış, sistemin içinde kaybolmuş, ötekileştirilmiş biri… Hayatı boyunca bir kere bile şansı yaver gitmemiş bir adamın hikâyesi… Bir yetiştirme yurdunda gözlerini açan küçük bir çocuğun hikâyesi…

Burdur Öğretmenevi Kültür Merkezi

Bahçelievler, 15300 MERKEZ / Burdur

Isparta Belediyesi Kültür Merkezi

Bağlar, Hilmi Çakmakçı Cd. No:51, 32100 Isparta Merkez/Isparta

Daha Fazla Bilgi

Masum

Masum, aslında içimizden birinin hikâyesi. Toplum baskısıyla dışlanmış, sistemin içinde kaybolmuş, ötekileştirilmiş biri… Hayatı boyunca bir kere bile şansı yaver gitmemiş bir adamın hikâyesi… Bir yetiştirme yurdunda gözlerini açan küçük bir çocuğun hikâyesi…

Hayatı boyunca kendini her alanda ispatlamaya çalışan ve gücünü yine kendinden alan sıradan bir adamın hikâyesi… Aslında herkesin hikâyesi çocukluğunda yaşadıkları ile başlar. Erol yetiştirme yurdundan bir ailenin yanına verildikten sonra, üvey babası tarafından tacize uğrayan çocuklarımızdan sadece bir tanesidir. Bu yaşadığı korkunç olay, onda büyük bir travma yaratır. Psikolojisinde derin değişimler oluşturur. Bu değişimler üvey babasını öldürmesine kadar gider.

Birilerine göre bu, onun ilk cinayetidir. Ne yazık ki o sadece kendini savunmak için öldürmeye başlamıştır. Yani kısacası sistem onu “Suçlu” olmaya kendi elleriyle itmiştir. Art arda işlediği cinayetlerden sonra akıl hastanesine yatar. Akıl hastanesinde yattığı dönemde bir deprem olur. Oradaki hastalardan biriyle zemin katta sıkışıp kalır. Bu süre zarfında ikili birbirlerini tanımaya çalışırken aslında Erol ile ilgili büyük bir sır perdesi aralanacaktır.

Bu dram aslında şu anda bile birçok insanın yaşamakta olduğu derin hikâyedir. Ayrıca hiç kimse ‘suçlu’ olmak istemez. Ne yazık ki sistem tarafından‘suçlu’ olmaya itilir!