30 Eylül 2022 10:35 itibariyle
39 kişi ile fırsat tükendi.
Yanlış Çift Bursa Yanlış Çift Oyunu İçin Biletler

Detaylar

  • Rezervasyona gerek yoktur.

  • Biletlerinizi kodlarınızı göstererek gösteriden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.

  • OTURMA PLANI OTOMATİK OLARAK BELİRLENMEKTEDİR.

  • ALINAN BİLETLERDE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ.

  • Hizmete ilişkin biletinizi etkinlik mekanından istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • ''Yanlış Çift'' herkesin bir parça kendinden bir şey bulabileceği karakterler üzerinden, bir ilişkinin,evliliğin evrimi üzerine..

Uğur Mumcu Sahnesi

Ataevler, Yılmaz Akkılıç Cd. Basın Kültür Sarayı No:2, 16140 Nilüfer/Bursa

Daha Fazla Bilgi

Yanlış Çift!

''Yanlış Çift'' herkesin bir parça kendinden bir şey bulabileceği karakterler üzerinden, bir ilişkinin, evliliğin evrimi üzerine...

Norm Foster, Kanada'nın oyunları en fazla sahnelenen önemli yazarlarından biri, sadece Kanada'da değil, başta Amerika olmak üzere çeşitli ülkelerde de oyunları sahnelenmekte olan, güçlü bir kaleme ve yüksek mizah duygusuna sahip olan bir yazardır. Bu oyunda komedi unsuru hayatın tanıdık gerçekleriyle harmanlanmıştır. Kanadalı yazar Norm Foster tarafından kaleme alınan ''Yanlış Çift'', sınıfsal farklılık, birçok konuda farklı bakış açılarına sahip olma, güvenme ve hayatı yorumlama şekillerinin bile farklı olması gibi çeşitli sebeplerden ötürü birbirleri için doğru insan olup olmadıklarını sorgulayan iki kişiyi anlatan iki perdelik bir romantik komedidir. Hiç kayıp aşkları düşündünüz mü? Bir zamanlar birbirleri için çok şey ifade ederken, sonra birbirlerinin hayatında ufacık bir yer bile edinemeyen eski aşıkları? Ne olur da insanlar bir an içlerini titreten bir aşka düşmüşken bir sonraki an ayrılıverirler? Doğru başlayan şeyler nasıl olur da yanlış sonuçlanır? Rudy ve Norah onca farklılığa rağmen aşık olmuşlar, evlenmişler ve boşanmışlardır. Oyun, boşandıktan dört yıl sonra tesadüfen bir restaurantta karşılaşmalarıyla başlar. İlgi çekici karakterleri olan bu çiftin ilişkilerinde yaşadıkları inişler ve çıkışlar flashback sahneleri ile seyirciye aktarılır.

Yazan:Norm Foster

Çeviren:Gizem Ertürk

Yönetmen:Burak Sergen

Müzik Tasarım:Burak Sergen

Ses&Işık Tasarım:Hasan Demir

Dekor,Kostüm Tasarım:Berkan ÖZ

Oyuncular:Burak Sergen & Duygu Gökhan

Afiş Tasarım:Yeşim Kanğın

Fotoğraf:Kaan Türker

Yapım:Burak Sergen Tiyatrosu

Genel Koordinatör:Gizem Şağban

Organizasyon: Berkan ÖZ @etkinlikzamani