Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

Bodrum Mazı Sahil Pansiyon'da denize sıfır YARIM PANSİYON 1 gece konaklama

Bodrum
Rezervasyon & tüm sorularınız için
numaralı telefondan veya 7/24 Bize Ulaşın ekranından bize ulaşabilirsiniz.
 • Bodrum Mazı Sahil Pansiyon'da denize sıfır YARIM PANSİYON 1 gece konaklama
  4 Taksit
  ₺700
  TÜKENDİ
Mazi Sahil Pansiyon
Sahil Pansiyon Hurma Sahili Mazı Mumcular-Bodrum / TÜRKİYE

Detaylar

 • Özel günler HARİÇ; 30.09.2022 tarihine kadar, haftanın her günü geçerlidir.

 • Fırsata; standart odada YARIM PANSİYON konaklama dahildir.

 • Fırsat kodu 1 kişilikti. Minimum 2 kod alınmalıdır.

 • Rezervasyon gereklidir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 532 52 90 veya (0252) 339 21 31 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 2 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • 0-6 yaş arası çocuk ücretsizdir.

 • Ücretsiz otopark mevcuttur.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı otelden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Fırsat kodunu satın almadan önce müsaitlik durumu için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.

 • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 • Gürültüden uzak, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için ideal bir tercihtir.

 • Mazı köyü Bodrum’a 53km. Milas’a 61 km. Hava alanına ise 50 km. mesafededir.

 • Mazı Köyü, eşsiz güzellikte 8 koya sahiptir. Bu cennet koyların hepsine karayolu bağlantısı vardır. Üstelik bu koylardan altısı, Akarca – Çakıllıyalı(Taşlıyalı) – İnceyalı – Hurma – Ilgın – Sedef yürüyüş mesafesinde olup sevenler için ideal trekking parkurlarıdır.

MAZI SAHİL PANSİYON İLE TATİLİN KEYFİ!

Gökova'nın da yanıbaşında uzanan Mazı, sahil şeridindeki tertemiz denizi ve anıt ağaçlarıyla ünlü bir tatil yöresi. En önemli özelliği yeni yapılan yolu ve imara açılmamış doğası nedeniyle bakir bir köy olması. Gürültüden uzak, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için ideal bir tercihtir.

KONAKLAMA

24 odası bulunan pansiyonun kendine özel iskele ve plajı vardır. Odaların tamamı klimalıdır.YEME & İÇME

Restaurantımızda ki, tüm yemekler, bahçemizde organik olarak yetiştirilen ürünlerden hazırlanmaktadır. Konaklama şekli ise kahvaltı olmak üzere, oda-kahvaltı sistemidir. Kullanılan sebzelerin kendi bahçelerinden, süt mamulleri ve yumurtalar köyden, balıkların büyük bir bölümü ise Gökova körfezinden temin edilmektedir.

AKTİVİTELER

Mazı Köyü, Muğla’nın 2013 de büyük şehir statüsünü almasından sonra, Bodrum’a bağlı bir mahalle özelliğindedir. Gökova Körfezinin kuzey kıyısının tam ortasında yer alan ve Karya’lılardan günümüze gelen bir sahil yerleşimidir. Mazı Köyü, eşsiz güzellikte 8 koya sahiptir. Bu cennet koyların hepsine karayolu bağlantısı vardır. Üstelik bu koylardan altısı, Akarca – Çakıllıyalı(Taşlıyalı) – İnceyalı – Hurma – Ilgın – Sedef yürüyüş mesafesinde olup sevenler için ideal trekking parkurlarıdır. Ayrıca özellikle Kisebükü, Hurma, Ilgın ve Sedef koyları, Gökova körfezinin önemli ve korunaklı Mavi yolculuk duraklarıdır.ULAŞIM

Mazı köyü Bodrum’a 53km. Milas’a 61 km. Hava alanına ise 50 km. mesafededir. Kara yolu ile gelen Misafirlerimiz, Milas – Bodrum yolunun yaklaşık 30. kilometresinde ve dik bir rampa ile Güvercinlik Beldesine inilen noktada, sola yol ayrımı veren bir kavşak göreceklerdir. Bu Mumcular sapağıdır. Buradan sola dönerek 8km. sonra Mumcular beldesine gelinir. Mumcular merkezindeki ana kavşakta bulunan tabelalarda Mazı yönünü göreceksiniz. Sağa devam edin. 1 km. sonra gene tabela uyarısı ile sola Mazı yoluna gireceksiniz. 18 km. yolunuz kaldı devam edin. Hiç durmayın. Biraz sonra hafif bir rampa çıkışında muhteşem Gökova Körfezini sizi büyüleyecek. Önce Yukarı Mazı’yı geçecek ve 2km. sonra da Mazı Köyüne gelmiş olacaksınız. Hoş geldiniz. Otobüsle gelenler ise Bodrum garajında inip, gene garajdan kalkan Mazı minibüsleri ile köyümüze gelebilirler. Mazı-Bodrum-Mazı arasında tarifeli olarak karşılıklı 6-7 sefer vardır.