Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

Bodrum Ladonia Hotels Del Mare'de 3 Veya 4 Gece ULAŞIM Ve HER ŞEY DAHİL Tatil Paketleri

Bodrum
500-1000 TL'lik ödemede 50 TL! 1000-2500 TL'lik ödemede 100 TL! 2500-5000 TL'lik ödemede 250 TL! 5000 TL ve üzeri ödemede 500 TL indirim!
Rezervasyon & tüm sorularınız için
numaralı telefondan veya 7/24 Bize Ulaşın ekranından bize ulaşabilirsiniz.
 • 4 Gece / 19-26 Mayıs Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺7.148,90
  TÜKENDİ
 • 3 Gece / 16-23-30 Mayıs Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺5.938,90
  TÜKENDİ
 • 3 Gece / 6 Haziran Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺6.818,90
  TÜKENDİ
 • 4 Gece / 2-9 Haziran Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺8.248,90
  TÜKENDİ
 • 3 Gece / Kurban Bayramı Özel / 13 Haziran Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺10.448,90
  TÜKENDİ
 • 4 Gece / 16 Haziran Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺14.078,90
  TÜKENDİ
 • 3 Gece / Kurban Bayramı Özel / 20 Haziran Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺8.248,90
  TÜKENDİ
 • 4 Gece / 23 Haziran Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺10.888,90
  TÜKENDİ
 • 3 Gece / 19-26 Eylül, 27 Haziran Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺7.698,90
  TÜKENDİ
 • 3 Gece / 4 Temmuz Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺9.898,90
  TÜKENDİ
 • 4 Gece / 30 Haziran, 7 Temmuz Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺11.438,90
  TÜKENDİ
 • 3 Gece / 29-22-15-8-1 Ağustos, 25-18-11 Temmuz Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺10.338,90
  TÜKENDİ
 • 4 Gece / 1 Eylül, 4-11-18-25 Ağustos, 14-21-28 Temmuz Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺13.198,90
  TÜKENDİ
 • 4 Gece / 8 Eylül Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺10.998,90
  TÜKENDİ
 • 3 Gece / 5-12 Eylül Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺9.238,90
  TÜKENDİ
 • 4 Gece / 15-22 Eylül Kalkışlı / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺9.238,90
  TÜKENDİ

Detaylar

 • Bu fırsat 30.05.2024 tarihine kadar belirtilen tarihlerdeki tatil paketlerinde geçerlidir.

 • Gidiş - Dönüş ULAŞIM ve HER ŞEY DAHİLDİR.

 • Belirlenen saatlerde sınırsız yerli içecek dahildir.

 • Rezervasyon gereklidir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 532 52 90 ve 0850 346 73 56 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • HAREKET TARİHLERİ AFİŞE EDİLEN TARİHLERDEN 1 GÜN ÖNCE AKŞAMDIR.

 • Belirtilen fiyatlar 2-3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır.

 • Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Rezervasyon değişikliklerinin en az 30 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı otelden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Bodrum'da tatil keyfi

Ladonia Hotels’in tatil tecrübelerinde fark yaratan tarzının en iyi temsilcilerinden biri olan Ladonia Hotels Del Mare, Ege’nin mavilikleri, Bodrum’un büyüleyici atmosferi ve konaklama deneyimlerindeki eşsiz bir konsepti, konuklarının beğenisine sunuyor.

Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler

 • Her Şey Dahil Konaklama
 • Sabah kahvaltısı
 • Öğle yemeği
 • Akşam yemeği
 • Snack saatleri
 • Belirlenen saatlerde sınırsız yerli içecek

Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel Harcamalar
 • Tekne Turu
 • Club ve Beach Turları
3 GECE TUR PROGRAMI

1.Gün - Gece Yolculuğu

ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ ve HAREKET YERLERİ

21.00 Beylikdüzü Migros Önü

21.15 Avcılar Otobüs Durakları

22.00 İncirli (Metrobüs durağı) Dilek Pastahanesi

22.30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23.10 Bostancı E-5 Otobüs Durağı

23.20 Kartal Köprüsü Altı (Ankara Yönü)

23:30 Pendik E-5 Otobüs Durağı

23.40 Çayırova MC Donald's Önü

2.Gün - Otele Yerleşme - Serbest Zaman- Beach Etkinliği - Gece Kulübü Etkinliği

Bodrum turları turumuzun ilk adımında, belirlenmiş noktalarda sizlerle buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuzun molalarını Susurluk ve Bafa Gölünde veriyoruz. Sonrasında ise 3 gece 4 gün dolu dolu bir tatil geçireceğiniz cennet olarak adlandırılan Bodrum’a giriş yapıyoruz. Konaklayacağımız otele girişimizi tamamladıktan sonra sabırsızlıkla serinlemeyi beklediğiniz tertemiz denizin ve havuzun keyni çıkarmaya başlayabilirsiniz. Gün boyu Her Şey Dahil Konseptten faydalanabilirsiniz. Konaklama : Ladonia Hotels Del Mare Sabah Kahvaltısı : Sabah yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

3.Gün - Beach Etkinliği - Gece Kulübü Etkinliği - Serbest Zaman

Bodrum Tatil Turuna isteyen misarler diledikleri gibi devam edebilir. Dilerseniz Bodrum şehir merkezini keşfe çıkabilir, dilerseniz de yorgunluk atıp güneşin tadını çıkarmak için beach ve kulüp etkinliklerine katılabilirsiniz. Gününüzü en mutlu şekilde tamamlamak için seçim tamamen sizin. ( Gün sonunda Rehberlerimiz etkinliklere katılım için size birebir iletişim halinde olacaktır. ) Konaklama : Ladonia Hotels Del Mare Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğle Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

4.Gün - Tekne Turu - Beach Etkinliği - Gece Kulübü Etkinliği - Serbest Zaman

Geldik Bodrum Turumuzun üçüncü gününe. Bodrum’un tatilciler için en sevilen lokasyonlardan biri olduğunu biliyor ve dilediğiniz gibi zamanınızı geçirebilmeniz için kendi planınızı yapmanıza olanak sağlıyoruz. Bodrum turları etkinliği kapsamında isterseniz beach ve kulüp etkinliklerini değerlendirebilir isterseniz çevrede minik bir geziye çıkabilir, alışveriş yapabilir, fotoğraf çekilebilir ve gün batımını Bodrum manzarası eşliğinde izleyebilirsiniz. Dileyen misarlerimiz Bodrum’a gelmişken mavinin her tonunu barındıran denizinin tekne ile tadını çıkarabilmek için Tekne Turu yapabilirler. Tekne turları ile toplam 5 koy gezilmektedir ve bu koylarda yüzme molaları verilmektedir. (Öğle yemeği dahil standart paket içermektedir.) Konaklama : Ladonia Hotels Del Mare Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğle Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

5.Gün - İstanbul'a Dönüş

Tatilimizin son gününde benzersiz ve eğlenceli Bodrum tatilini sonlandırmak her ne kadar zor olsa da 12:00’da odalarımızı teslim ederek İstanbula geri dönüş araçlarda buluşuyor, Sizleri aldığımız noktalara bırakarak, tekrar İstanbul Çıkışlı Bodrum Turlarında buluşmak üzere vedalaşıyoruz. Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğle Yemeği : Dönüş Yolunda ekstra olarak alınacaktır Akşam Yemeği : Dönüş Yolunda ekstra olarak alınacaktır

4 GECE TUR PROGRAMI

1.Gün - Gece Yolculuğu

ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ ve HAREKET YERLERİ

21.00 Beylikdüzü Migros Önü

21.15 Avcılar Otobüs Durakları

22.00 İncirli (Metrobüs durağı) Dilek Pastahanesi

22.30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23.10 Bostancı E-5 Otobüs Durağı

23.20 Kartal Köprüsü Altı (Ankara Yönü)

23:30 Pendik E-5 Otobüs Durağı

23.40 Çayırova MC Donald's Önü

2.Gün - Otele Yerleşme - Serbest Zaman- Beach Etkinliği - Gece Kulübü Etkinliği

Bodrum turları turumuzun ilk adımında, belirlenmiş noktalarda sizlerle buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuzun molalarını Susurluk ve Bafa Gölünde veriyoruz. Sonrasında ise 3 gece 4 gün dolu dolu bir tatil geçireceğiniz cennet olarak adlandırılan Bodrum’a giriş yapıyoruz. Konaklayacağımız otele girişimizi tamamladıktan sonra sabırsızlıkla serinlemeyi beklediğiniz tertemiz denizin ve havuzun keyni çıkarmaya başlayabilirsiniz. Gün boyu Her Şey Dahil Konseptten faydalanabilirsiniz Konaklama : Ladonia Hotels Del Mare Sabah Kahvaltısı : Sabah yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

3.Gün - Beach Etkinliği - Gece Kulübü Etkinliği - Serbest Zaman

Gezinin 3. günü, Bodrum Tatil Turuna isteyen misarler diledikleri gibi devam edebilir. Dilerseniz Bodrum şehir merkezini keşfe çıkabilir, dilerseniz de yorgunluk atıp güneşin tadını çıkarmak için beach ve kulüp etkinliklerine katılabilirsiniz. Gününüzü en mutlu şekilde tamamlamak için seçim tamamen sizin. ( Gün sonunda Rehberlerimiz etkinliklere katılım için size birebir iletişim halinde olacaktır. ) Konaklama : Ladonia Hotels Del Mare Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğle Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

4.Gün - Tekne Turu - Beach Etkinliği - Gece Kulübü Etkinliği - Serbest Zaman

Geldik Bodrum Turumuzun 4. gününe. Bodrum’un tatilciler için en sevilen lokasyonlardan biri olduğunu biliyor ve dilediğiniz gibi zamanınızı geçirebilmeniz için kendi planınızı yapmanıza olanak sağlıyoruz. Bodrum turları etkinliği kapsamında isterseniz beach ve kulüp etkinliklerini değerlendirebilir isterseniz çevrede minik bir geziye çıkabilir, alışveriş yapabilir, fotoğraf çekilebilir ve gün batımını Bodrum manzarası eşliğinde izleyebilirsiniz. Dileyen misarlerimiz Bodrum’a gelmişken mavinin her tonunu barındıran denizinin tekne ile tadını çıkarabilmek için Tekne Turu yapabilirler. Tekne turları ile toplam 5 koy gezilmektedir ve bu koylarda yüzme molaları verilmektedir. (Öğle yemeği dahil standart paket içermektedir.) Konaklama : Ladonia Hotels Del Mare Sabah Kahvaltısı : Sabah yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

5.Gün - Bodrum - Serbest Zaman

Turumuzun 5. Gününde serbest zaman.Akşam gece klübü etkinliği Konaklama : Ladonia Hotels Del Mare Sabah Kahvaltısı : Sabah yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır. Öğle Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

6.Gün - İstanbul'a Dönüş

Tatilimizin son gününde benzersiz ve eğlenceli Bodrum tatilini sonlandırmak her ne kadar zor olsa da 12:00’da odalarımızı teslim ederek İstanbula geri dönüş araçlarda buluşuyor, Sizleri aldığımız noktalara bırakarak, tekrar İstanbul Çıkışlı Bodrum Turlarında buluşmak üzere vedalaşıyoruz. Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. Öğle Yemeği : Dönüş Yolunda ekstra olarak alınacaktır Akşam Yemeği : Dönüş Yolunda ekstra olarak alınacaktır.

Diğer Tatil Fırsatları