Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

2 kişi aldı

Gezinoloji ile 2 Gece Konaklamalı Gökçeada Bozcaada Assos Ayvalık Turu KİŞİ BAŞI

Gökçeada, Bozcaada, Assos, Ayvalık, İstanbul
500-1000 TL'lik ödemede 50 TL! 1000-2500 TL'lik ödemede 100 TL! 2500-5000 TL'lik ödemede 250 TL! 5000 TL ve üzeri ödemede 500 TL indirim!
Rezervasyon & tüm sorularınız için
numaralı telefondan veya 7/24 Bize Ulaşın ekranından bize ulaşabilirsiniz.
 • Kurban Bayramı Özel / 14,16,18,20 Haziran / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺5.490
  TÜKENDİ
 • 27 Haziran, 04-11-18-25 Temmuz, 01-08-15-22-29 Ağustos, 05-12 Eylül / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺4.750
  TÜKENDİ

Detaylar

 • 12.09.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Belirtilen fiyatlar 2-3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır. Tek kişi konaklama farkı 2000 TL olup acenteye ödenecektir.

 • Kurban Bayramı'nda 3 - 6 yaş arası çocuk 3490 TL, 7 - 12 yaş arası çocuk 4490 TL olup acenteye ödenecektir.

 • 3 - 6 yaş arası çocuk 2450 TL, 7 - 12 yaş arası çocuk 3750 TL olup acenteye ödenecektir.

 • Rezervasyon gereklidir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 532 52 90 ve 0850 346 73 56 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Gökçeada Bozcaada Assos Ayvalık Turu

TUR PROGRAMI

2 Gece Otel Konaklamalı

Gökçeada - Bozcaada - Assos - Ayvalık - Şeytan Sofrası - Cunda Adası

1.Gün - Gece Yolculuğu

22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23:00 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi Önü

23:30 Bakırköy Ömür Plaza Önü

23:59 Beylikdüzü Marmara Park Avm Önü

Siz değerli Gezinoloji misafirleri ile buluşmanın ardından Tekirdağ – Keşan karayolu üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün - Gökçeada - Çanakkale Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve adaya geçiş .Ekstra olarak alacağımız kahvaltı molasının ardından ,Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Kaleköy, Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy panaromik olarak göreceğimiz yerler arasındadır .Mevsim ve Hava durumuna göre Kefaloz koyunda vereceğimiz serbest yüzme molasını takiben Kabatepe, Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş Otelimize varış dinlenme için serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Sabah Çanakkale ya da Gökçeada da alıancaktır ( ekstra ) Öğle Yemeği : Gökçeada serbest olarak alınacaktır ( Ekstra ) Akşam Yemeği : Otelde alınacak ulup tur ücretine dahildir Konaklama : Çanakkale Otelleri ?Kumru Suite , Parion House , Sarıçay Otel ,vb oteller

3.Gün - Bozcaada - Assos

Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine varış ve adaya geçiş, .Bozcaada' ya varışımıza müteakip ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir). Rehberimizin belirleyeceği saat de feribot ile adadan ayrılıp Assos (Behramkale’ye) hareket ediyoruz. Behramkale Köyü’ne vardıktan sonra köyün girişinde aracımızdan inip 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş olan Assos Antik Kenti’nin akropolüne çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde antik dönemin İlk Dor Düzeni ile yapılmış olan Athena Tapınağını görüyoruz. Rehberimizin verecek olduğu serbest zamanda köy içerisinde kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz Dileyen Misafirlerimiz kendi imkanları ile Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler. Gezimiz sonrası Otelimize yolculuk .Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(Adaya otobüs geçişi olmadığı için Ayazma plajı gidecek misafirler minübüs ücreti öderler.)

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir Öğle Yemeği : Bozcaada serbest larak alınacaktır ( Ekstra ) Akşam Yemeği : Otelde alınacak ulup tur ücretine dahildir Konaklama : Çanakkale Otelleri ?Kumru Suite , Parion House , Sarıçay Otel ,vb oteller

4.Gün - Ayvalık - Cunda Adası - Şeytan Sofrası - İstanbul

Sabah otelde alınacak olan sabah kahvaltısının ardından Ayvalık’a doğru hareket ediyoruz. Ayvalık’a varışımızın ardından rehberimiz eşliğinde Ayvalık merkezde kapıları, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile fotoğraflamaya doyamayacağımız Ayvalık Evleri’ni görüp çarşı içerisinde dolaşıp hediyelik eşyalarımızı alıyoruz. Ayvalık merkez gezimizi tamamladıktan sonra Cunda Adası’na yeni adıyla Alibey Adası’na Türkiye’nin İlk Boğaz Köprüsü üzerinden geçerek varıyoruz. Cunda Adasın’da yapacağımız nostaljik gezi ile sizleri eskiye götürüyoruz. Cunda Adası’nda bulunan en eski 8 kilise içinden günümüze en iyi şekilde korunarak gelmiş olan Taksiryannis Kilisesi’ni dışarıdan görüyoruz. Gezimiz sırasında Arnavut kaldırımları üzerinde yürüdüğümüz adada Rumların yaşadığı eski taş evler bizleri büyülüyor ve harika fotoğraf kareleri çekmemizi sağlıyor. Öğle yemeği için Cunda Adası’nın meşhur lokantalarında, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerini (ekstra) tadacağız. Öğle yemeğimizin ardından Şeytan Sofrasına doğru geçiyoruz. Tepeden baktığınız zaman tüm Ayvalık Adaları ve Midilli Adası gözükmektedir. Üzerinde dilek tutup içine bozuk para atılan bir ayak izi göreceksiniz. Bir efsaneye göre göre bu ayak izi Şeytan’a aittir ve diğer ayağının da karşı dağda olduğu söylenmektedir. Burada rehberimiz bizlere Şeytan Sofrası hakkında bilgiler verdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sırasın da isteyenler manzaraya karşı kahvesini yudumlayabilir, isteyen misafirlerimiz de muhteşem manzarayı fotoğraflarla ölümsüzleştirebilir. Serbest zamanımızın bitimiyle beraber Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turumuzu sonlandırıyoruz ve İstanbul’a doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Gezinoloji etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir Öğle Yemeği : Cunda Adasında serbest olarak alınacaktır ( Ekstra ) Akşam Yemeği : Dönüş Yolunda mola tesisinde alınacaktır ( Ekstra ) Konaklama : Bu Gece Otel konaklaması yoktur . Dönüş günüdür.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve ören yeri giriş ücretleri,plaj giriş ücretleri,sezlong şemsiye ücretleri katılımcılara aittir.

Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,

ilk gün yol güzergahında kahvaltı.

Bozcaada içi minibüs ücretleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve ören yeri giriş ücretleri,plaj giriş ücretleri,sezlong şemsiye ücretleri katılımcılara aittir.

Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,

ilk gün yol güzergahında kahvaltı.

Bozcaada içi minibüs ücretleri

Diğer Tatil Fırsatları