Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

2 kişi aldı

Gezinoloji ile 2 Gün 1 Gece Abant Gölü, Amasra, Safranbolu Turu

Abant Gölü, Amasra, Safranbolu
Rezervasyon & tüm sorularınız için
numaralı telefondan veya 7/24 Bize Ulaşın ekranından bize ulaşabilirsiniz.
 • Abant Gölü, Amasra, Safranbolu Turu / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺1.790
  TÜKENDİ

Detaylar

 • Bu fırsat 18.12.2023 tarihine kadar her Cumartesi kalkışlıdır.

 • Belirtilen fiyatlar 2-3 kişilik odalarda KİŞİ BAŞI fiyatlardır. Tek kişi konaklama farkı 500 TL olup acenteye ödenecektir.

 • 0-2 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. 2-6 yaş arası çocuk 1200 TL, 7-12 yaş arası çocuk 1490 TL'dir. Rezervasyon esnasında acenteye ödenir.

 • Rezervasyon gerekmektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 532 52 90 veya 0850 346 73 56 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 3 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Abant Gölü, Amasra, Safranbolu Turu

HER CUMARTESİ HAREKETLİ

1 GECE OTEL KONAKLAMALI

1.Gün - Abant Gölü, Safranbolu, Hükümet Konağı, Saat Kulesi, Hıdırlık Tepesi, Güneş Saati, Cinci Han ve Hamamı, Bakırcılar ve Yemeniciler Çarşısı, İzzet Mehmet Paşa Camii, Kaymakamlar Konağı, Tarihi Çarşılar

Tur Araç Kalkış Noktaları

06.15 Beylikdüzü Migros Önü Shell Benzin İstasyonu

06.30 Avcılar Otobüs Durakları (Ankara Yönü)

06.45 Şirinevler Otobüs Durakları (Ankara Yönü)

07.00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

07.15 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

07.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07.40 E-5 Bostancı Köprüsü Altı Otobüs Durakları (Ankara Yönü)

07.50 E-5 Kartal Köprüsü Altı (Ankara Yönü)

08.15 Gebze Center Önü

08.45 İzmit Halkevi Durağı Önü (Ankara Yönü)

08.50 İzmit Otogar Yanı Otobüs Durakları (Romatem Karşısı)

09.15 Adapazarı Otoban Çıkışı Shell Benzin İstasyonu

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Batı Karadeniz Abant Safranbolu Amasra Turu yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Düzce’de kısa bir mola veriyor ve Bolu’nun incisi Abant Gölü’ne ulaşıyoruz. Göl’e ulaştığımızda ilk olarak otoparkın hemen kenarında bulunan ve ücretsiz gezebileceğiniz Abant Tabiat Müzesi’ni gezebilirsiniz. Müze gezimizin ardından Göl kıyısına geldiğimizde çeşitli aktivitelere ekstra olarak katılabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, dileyenler bisikletle tur atabilir, dileyenlerse fayton veya atla gezinti yapabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte ve yerde alacağımız öğle yemeği sonrasında UNESCO’nun koruma altına aldığı, Osmanlı ve Rum ortak hayatının izlerini koruyan müze kent Safranbolu’ya ulaşıyoruz. Burada ilk olarak Safranbolu’yu, Hükümet Konağı’nı ve Saat Kulesi’ni panoramik olarak görebileceğimiz Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyoruz. Buradan hiçbir evin diğerinin görüşünü engellemediğini ve muhteşem bir şekilde konumlandırıldığını net bir şekilde görebiliyoruz. Rehberimizin anlatımını bitirmesinin ardından, fotoğraflarımızı çekiyor ve Safranbolu’yu bizlere yaşatan, Arnavut kaldırımlı sokaklardan geçerek Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Arastalarını, Cinci Hanı ve Hamamı’nı, İzzet Mehmet Paşa Camii’ni, Akçasu Kanyonu’nu, Köprülü Mehmet Paşa Camii’ni ve avlusundaki Güneş Saatini geziyoruz. Konakları ve lokumlarıyla meşhur Safranbolu’da, en güzel gezi evi olan Kaymakamlar Konağı’nı gezerken kendinizi zaman tünelinde gibi hissedeceksiniz. Tarihi kentin meşhur İmren Lokumcusunda lokuma dair bilgi alırken, aynı zamanda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş yapma imkânı bulacağız. Yemeniciler Arastasında vereceğimiz alışveriş molasını takiben Safranbolu Tarihi Çarşı gezimizi tamamlıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Yol Üstü Mola Tesislerimizde Ekstra Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Öğle Yemeği: Abant Gölü Kenarında Barbekü Mangal Şeklinde Ekstra Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.

Konaklama: Ege Resort Otel, Çelik Palas Otel, Vb.

2.Gün - Cam Teras, Tepetaklak Ev, Yörükköyü, Sipahioğlu Konağı, Çamaşırhane, Bartın, Amasra, Kale, Bakacak Tepesi, Kemere Köprüsü, Fatih Camii, Balık ve Salata Keyfi, Devrek, Bastoncular Çarşısı

Batı Karadeniz Abant Safranbolu Amasra Turumuzun 2. Gününde, otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz ile Tokatlı Kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan Kristal Teras’a (Cam Seyir Terası) gidiyoruz. (Ekstra) 75 ton ağırlığı taşıyabilen, Roketatar mermisiyle dahi kırılmayan cam seyir terası, her biri 750 kilogram taşıyabilecek kapasiteye sahip gözenekler, 3 santimetre kalınlığında 3 parça camdan oluşmaktadır. Teras eşsiz Tokatlı Kanyonu manzarasını bizlere sunmaktadır. Cam Teras sonrası, Yetişkinleri çocukluğuna götürürken gençlere de farklı bir deneyim yaşatan, Tepetaklak Ev’i (Ekstra) ziyaret edeceğiz. Tepetaklak Ev dönüşü, eski bir Bektaşi köyü olan Yörükköyüne ulaşıyoruz. Köyün ortak yaşamını yansıtan çamaşırhane gezisini yaparken bu kadar çok detayın düşünülmüş olmasına şaşıracaksınız. Ardından birbirinin ikizi olan Sipahioğlu Konakları’nın harem ve selamlık bölümlerini geziyoruz. Köy kahvesindeki molayı takiben, Bartın üzerinden Amasra' ya doğru yol alıyoruz. Adını bir Pers prensesi Amastris’den alan Karadeniz’in eşsiz güzelliklerine sahip, Fatih Sultan Mehmet’in Lâla’sına “Çeşm-i Cihan buramı ola?” (Dünya’nın Gözü) diye sorduğu Amasra’ya ulaşıyoruz. İhtişamını halen koruyan surlarla çevrili kent sokaklarında gezerken; küçük bir adayı ana karaya bağlayan Kemere Köprüsü, Fatih Kilise Camii, Şapel, Sormagir Kapısı, Zindanlar, Barış Akarsu Heykeli, Ceneviz Kabartmaları ve Çekiciler Çarşısı başlıca göreceğimiz eserler olacak. Çekiciler çarşısından, meşhur ahşap işleme ürünlerinden ve hanımlarımızın el işi sanatlarından almayı sakın unutmayınız. Gezilerimizin ardından Amasra’nın ünlü balık restoranlarında öğle yemeği molası veriyoruz. Deniz balığı ve Amasra salatasından oluşan öğle yemeği sonrası kentten ayrılarak dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bartın, Çaycuma üzerinden bastonlarıyla ünlü Devrek’e ulaşıyor ve Bastoncular Çarşısı’nda alışveriş molası veriyoruz. Alışverişlerimizi tamamladıktan sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde, güzel bir hafta sonu tatilini geride bırakıp, siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz, sizlerin hafızlarında kalacak onlarca hatıraları ardımızda bırakarak turumuzu tamamlıyoruz başka bir organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Amasra / Çeşmi Cihan Restaurant – Amasra Balık ve Salata Menüsü. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Akşam Yemeği: Güzergah Üzerindeki Uygun Bir Tesiste Ekstra Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde 1 Gece Konaklama

 • Otellerde Alınacak 1 Sabah Kahvaltısı

 • Otellerde Alınacak 1 Akşam Yemeği

 • 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası

 • Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri

 • Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri

 • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

 • Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Tüm Öğle Yemekleri

 • Tüm Özel Harcamalar

 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

 • Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği

Diğer Tatil Fırsatları