Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

8 Mart 2024 13:05 itibariyle
20 kişi ile fırsat tükendi.
Gezinoloji ile Günübirlik Kartepe, Ormanya, Maşukiye Turu 599 TL!

Gezinoloji ile Günübirlik Kartepe, Ormanya, Maşukiye Turu

Kartepe, Maşukiye
Rezervasyon & tüm sorularınız için
numaralı telefondan veya 7/24 Bize Ulaşın ekranından bize ulaşabilirsiniz.
 • Gezinoloji ile Günübirlik Kartepe, Ormanya, Maşukiye Turu
  3 Taksit
  ₺599
  TÜKENDİ

Detaylar

 • 16.03.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Her Cumartesi - Pazar Hareketlidir.

 • Fırsata, Serpme kahvaltı, Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri, Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı, Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri ve Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri dahildir.

 • Rezervasyon gerekmektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 532 52 90 veya 0850 346 73 56 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • 0-2 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Ekstra çocuk bilgisi için acente ile iletişime geçiniz.

 • Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 iş günü öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Kartepe, Ormanya, Maşukiye

Her Cumartesi Pazar

Kartepe Kayak Merkezi - Maşukiye - Ormanya Tabiat Parkı - Ters Ev

Serpme Kahvaltı Dahil

Atv - Zipline -Utv Yapma İmkanı

1.Gün - Maşukiye Ormanya Kartepe Ters Ev Turu

05:30 - Beylikdüzü Migros Önü

05:45 - Avcılar Otobüs Durakları

06:15 - İncirli Dilek Pastahanesi Önü

06:30 - Mecidiyeköy Mado Pastahanesi Önü

07:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

07:10 - Bostancı Köprüsü Altı (Ankara yönü¨)

07:30 - Kartal Köprüsü (Ankara yönü)

07:40 - Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

07:50 - Çayırova McDonald's Önü

08:00 - Gebze Center Önü

08:30 -İzmit Halkevi Durağı

Sabah belirlenen noktalarda buluşmanın ardından Kartepe Ormanya Maşukiye turumuza başlıyor ve Maşukiye'ye hareket ediyoruz. Burada alacağımız serpme kahvaltı sonrası turumuza başlıyoruz. Maşukiye’de şelale kenarının bol oksijenli doğasında rehberimizin keyifli anlatımının ardından hafta içinde yaşamış olduğunuz tüm stresi atabilmeniz için Kartepe Macera Parkına gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz parkımızda mevcut olan Atv, Utv Safari turuna katılabilir ve Zipline yapabilir.(Ekstra) Dileyen misafirlerimiz de doğa yürüşü yaparak fotoğraf çekebilir veya alışveriş yapabilirler. Stresinizi attığınız keyifli gezimizin ardından 460 m2 lik bir alan içerisinde 100 m2 olarak yapılmış ve 185 metre yüksekliğe sahip Türkiye’nin en büyük Cam Seyir Terası'na doğru hareket ediyoruz. (Ekstra) Rehberimizin anlatımı eşliğinde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molasının ardından Kartepe'ye doğru hareket ediyoruz.Burada yaklaşık 2 saatlik bir serbest zamanımız olacak. Serbest zaman içinde Telesiyejlerden faydalanarak zirvenin tadını çıkarabilir , dileyen misafirlerimiz kızak ile karda kayabilirler. Dilerseniz atv , jeep safari ve kar motoru keyfini deneyimleyebilir ya da Kartepe'de bulunan kafelerde vakit geçirebilirler. Öğlen yemeğimizi ( Ekstra ) Kartepe'de aldıktan sonra Ormanya’ya hareket ediyoruz. Eski adıyla Uzun Tarla tabiat parkı olarak bilinen yeni inşa edilmiş Ormanya’yı geziyoruz. 4 bin dönüm alandan oluşan Doğal Yaşam Parkı Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içinde barındırıyor. Ala geyikler, Ceylanlar, Karacalar gibi bir çok tür hayvan park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Günümüze ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle tanımamıza vesile olan kahramanların kaldıkları evlerin bulunduğu alanı gezerek turumuza devam ediyoruz. Filmlerde izlediğiniz kahramanların aklınıza geleceğini, eğlenceli dakikalar geçirebileceğinizi ve unutulmaz anılar biriktirip fotoğraflayacağınıza eminiz. Tabiat Parkından ayrılmadan önce ilk girişten itibaren sizlere şaşkınlık yaratacak. Gerçek eşyaların kullanıldığı evde perdeler, mobilyalar, tuvalet, yatak odası ve diğer tüm eşyalar tavana monte edildiği Ters Evi Görüp Fotoğraflama imkânı bulacağız. Molamızın ardından sonrasında İstanbul’a hareket etmek üzere yola çıkıyor akşam saatlerinde İstanbul’a varış yapıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir başka Gezinoloji organizasyonunda buluşmak üzere turumuzu sonlandırıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Serpme Kahvaltı (Tur Fiyatına Dahildir)

Öğlen Yemeği : Sucuk elmek + İçecek 200 TL

1-) Alternatif Eğlence : Çılgın Zipline: Yaklaşık 25 metre yükseklikte 120 metre uzunluğunda bağlanan çelik halatlar ile ip aktivitesi yapılabiliyor. (Ekstra 150 TL)

2-) Alternatif Eğlence : Atv Safari Turu: En Fazla iki kişinin binebileceği Atvler ile rehber eşliğinde 45 Dakikalık parkurumuzda yapılmaktadır. (Ekstra 500 TL)

3-) Alternatif Eğlence : Utv Safari Turu: Kalabalık arkadaş grupları için özellikle daha çok tercih edilen En Fazla dört kişinin binebileceği Utvler ile rehber eşliğinde 45 Dakikalık parkurumuzda yapılmaktadır. (Ekstra 700 TL)

Tur Fiyatına Dahil Hizmetler

 • Serpme kahvalti

 • Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri

 • Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı

 • Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri

 • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemeği (Sucuk ekmek + içecek 250 TL)

 • Tüm Özel Harcamalar

 • Zipiline : 150 TL

 • Atv Safari Turu 500 TL

 • Utv Safari Turu 700 TL

 • Ters Ev Giriş Ücreti 75 TL

Diğer Tatil Fırsatları