Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

30 kişi aldı
Gezinoloji İle 1 Gece Konaklamalı Güzel Atlar Diyarı Kapadokya, Peri Bacaları Ve Hacıbektaş Turu 2990 TL'den Başlayan Fiyatlarla! Fırsatın geçerlilik tarihi için DETAYLAR bölümünü inceleyiniz.

Gezinoloji İle 1 Gece Konaklamalı Güzel Atlar Diyarı Kapadokya, Peri Bacaları Ve Hacıbektaş Turu

Kapadokya, İstanbul
500-1000 TL'lik ödemede 50 TL! 1000-2500 TL'lik ödemede 100 TL! 2500-5000 TL'lik ödemede 250 TL! 5000 TL ve üzeri ödemede 500 TL indirim!
Rezervasyon & tüm sorularınız için
numaralı telefondan veya 7/24 Bize Ulaşın ekranından bize ulaşabilirsiniz.
 • Kurban Bayramı Özel / 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 Haziran / Kişi Başı
  6 Taksit
  ₺3.990
  TÜKENDİ
 • 19-26 Nisan, 03-10-17-24-31 Mayıs, 04-11 Haziran, 30 Ağustos, 06-13-20-27 Eylül, 04-11-18-25 Ekim / KİŞİ BAŞI
  6 Taksit
  ₺2.990
  TÜKENDİ

Detaylar

 • 25.10.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 • Her Cuma Hareketlidir.

 • Belirtilen fiyatlar 2-3 kişilik odalarda kişi başı fiyatlardır. Tek kişi farkı normal dönemde1000 TL, Bayramda Tek kişi farkı 1500 TL'dir.

 • 3-6 yaş arası çocuk normal dönemde 1500 TL, Bayramda 1990 TL'dir.

 • 7-12 yaş arası çocuk normal dönemde 1890 TL, Bayramda 2990 TL'dir.

 • Rezervasyon gereklidir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0850 532 52 90 ve 0850 346 73 56 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir.

 • Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

 • Fırsat kodunu satın almadan önce katılmak istediğiniz tur tarihinin müsaitlik durumu için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.

 • Tüm kredi kartlarına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Kapadokya, Peri Bacaları Ve Hacıbektaş Turu

Hafta sonunuzu keyiflendirecek unutulmaz bir Kapadokya Turu.

Kapadokya eskiden perilerin cenneti miydi yoksa doğa bir mucize mi göstermek istedi!

Her Cuma Hareketli

Peri bacaları – Çavuşin – Çömlek Atölyesi – Avanos – Paşabağ – Üçgüzeller (panoramik) – Hayal Vadisi – Güvercinlik Vadisi – Asmalı Konak –Turasan Şarap Evi - Onyx Değerli Taş Atölyesi - Göreme Vadisi - Kaymaklı Yeraltı Şehri - Ihlara Vadisi - Tuz Gölü

1.Gün - Gece Yolculuğu

21:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü

21:20 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

22:20 Kartal Köprüsü Altı

22:40 Çayırova Mc Donalds Önü

23:20 İzmit Halkevi Durağı Önü (Ankara Yönü)

23:40 Adapazarı Otoban Çıkışı Shell Benzin İstasyonu

03:55 Ankamall Avm Önü

04:10 Gölbaşı Shell Benzin İstasyonu

2.Gün - Kapadokya, Ihlara Vadisi, Melendiz Irmağı, Derinkuyu Yer Altı Şehri, Testi Kebabı, Avanos, Paşabağ, Develi Vadi, Dervent Vadisi, Ürgüp, Asmalı Konak, Üç Güzeller Peri Bacaları, Şarap Mahzeni, Türk Gecesi

Gece yolculuğumuzun ardından Gezinoloji ile Kapadokya turu için ilk durağımız bir masalın içindeymiş hissi veren peri bacaları. Kapadokya peri bacalarının en iyi şekilde görülebileceği ve en çok ziyaret edilen yeri Paşabağ Vadisi. Paşabağ Vadisinde peri bacaları arasında yapacağımız yürüyüşle doğanın ve eşsiz güzelliklerin tadını çıkartıyoruz. Sonrasında yolumuzun üstünde bulunan Üçgüzeller'i görüyoruz. İki büyük bir küçük peribacasının anne baba çocuktan oluşan çekirdek aile misali dizilimi, Kapadokya da görülmeden geçilmeyecek bir nokta. Ve geldiğimiz nokta Dervent Vadisi(Hayal Vadisi). Kapadokyadaki diğer vadiler gibi yürüyerek değil hayal kurarak keşfediyoruz desek abartmış olmayız. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra otobüsümüze binerek Güvercinlik Vadisine doğru ilerliyoruz. İlgi çeken tarihi ve günümüze kadar gelen vadiye adını vermiş olan güvercinlerin hikayesiyle bütünleşen vadide kahvelerimizi yudumlayıp eşsiz resimlerimizi çekiliyor ve Onyx Değerli Taş Atölyemize geçiyoruz. Ayrılık ve şans taşı olarak biliniyor olan onyx taşı yarı değerli taşlar içerisindedir. Atölyemizde tanıtımlarımızı dinledikten sonra onyx taşından yapılmış bir çok ürünü görüp buradan ayrılıyor ve öğle yemeğimiz için anlaşmalı restaurantımıza (extra) geçiyoruz. Öğle yemeği sonrası Asmalı Konak dizisinin çekildiği konağı ziyaret edip efsanevi dizinin çekildiği odalarda unutulmaz resimler çektirip Turasan Şarap Evine geçiş yapıyoruz. Alışverişlerimizin ardından otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Otelde aldığımız akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle Türk gecesi etkinliğimiz (extra) için tekrar yola çıkıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Bölge restoranlarında alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama: 4* veya 5* Bölge Otelleri     3.Gün - Kapadokya Turu: Balon Turu – Atv Turu - Göreme Vadisi - Çanak Çömlek Atölyesi - Kaymaklı Yeraltı Şehri - Ihlara Vadisi - Tuz Gölü – İstanbul

Öncesinde rehberimiz tarafından belirtilen saatte lobide buluşarak balona binecek(extra) ya da balon seyir turuna (extra) gidecek olan misafirlerimizle alana doğru yola çıkıyoruz. Balona binecek olan misafirlerimiz için doğanın iltimas geçtiği bir bölgeyi gökyüzünden izlerken uçmanın özgürlüğünü derinden hissedeceğiniz kesin. Balona binmek yerine balon seyir turuna katılacak olan misafirlerimiz ise Aşk Vadisinde enfes bir görselliğe şahit olacak. Aşık değilseniz bile sizi aşık olmaya itecek bu doğa harikası vadide rengarenk balonlarla mükemmel fotoğraflar çekilebileceksiniz. Gezinoloji ile Kapadokya turumuzun son gününde otelimizde alacağımız kahvaltının ardından güne mükemmel bir doğa yürüyüşü yapabileceğimiz Göreme Vadisiyle başlıyoruz. İsteyen misafirlerimiz bu süre zarfında heyecan, macera ve adrenalin duygularını aynı anda yaşayacağı Atv turumuza (extra) katılabilir. Buradaki 1 saatlik zamanımız sonrasında Kapadokya bölgesinin meşhur çanak çömleklerinin yapıldığı atölyemize doğru yola çıkıyoruz. Yöre halkının aslında atadan babaya, babadan oğula genlerden gelen sanatçılar olduğunu çömlekleri görünce anlayacaksınız. Hatta görmek yetmeyecek çarkın başına geçip sizde deneyebileceksiniz. Tıpkı Aşık Seyran inin söylediği gibi ‘Arar isen gerçek Meryem oğlunu, elindeki sırığından bellidir. Kör de bilir Avanos un yolunu, testi bardak kırığından bellidir.’ Ustamızdan aldığımız çanak çömlek yapımı ile ilgili bilgilerden sonra alışveriş için sizlere zaman veriyoruz ve alışverişimiz sonrası otobüsümüze binerek Kaymaklı yeraltı şehri ne doğru yola çıkıyoruz. Restore edilerek günümüze kadar korunarak gelmiş olan Kaymaklı Yeraltı Şehri sizlere en gizemli en maceralı ve heyecan verici keşfi sağlıyor olacak. Yerin derinliklerinde bambaşka bir dünya sunarak sizleri heyecanlandıracak olan yeraltı şehri gezimizden sonra tekrar otobüsümüze binerek Ihlara Vadisine geçiyor olacağız. 14km uzunluğunda olan kanyon Hristiyanlığın önemli inziva mekanlarından birisi. Burada gerçekleşecek olan doğa yürüyüşümüzde vadi içerisinde bulunan yerleşimler, kiliseler hakkında bilgiler alıp ; Ağaçaltı ve Yılanlı Kilisesi gibi örnek yapıları görüp eşsiz doğa fotoğrafları çekebiliyor olacağız. Buradaki fotoğraf molalarımız sonrası öğle yemeği (extra) için vadi kenarında bulunan restaurantımıza geçiyoruz. Öğle yemeğimiz sonrası bu mükemmel turumuzun son noktası olan Tuz Gölü ne yola çıkıyoruz. Tuz gölünde vereceğimiz serbest zamanın ardından Alotatilim ile Kapadokya turumuzun sonuna geliyoruz ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:  Bölge restoranlarında ekstra olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Konaklama: Dönüş günüdür. Bu gece otel konaklaması yoktur.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

• Otelde 1 gece konaklama

• Otelde açık büfe 1 sabah kahvaltısı

• Otelde açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği

• Lüks araçlar ile ulaşım (Kişi sayısına göre araç verilmektedir.)

• Programda belirtilen çevre gezileri

• Profesyonel rehberlik hizmeti

• Araç içi bardak su

• Gezinoloji güvencesi

• 1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası              

Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler

• Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı

• Programda belirtilen son gün akşam yemeği

• Öğle yemekleri

• Tüm yemeklerde alınan içecekler

• Balon seyir turu (300 ?)

• Balon turu ( 150-250 €)

• Türk Gecesi ( 850 tl )

• Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar

• Tüm Kişisel harcamalar

• Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)

• Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir.)

Diğer Tatil Fırsatları