Kapat

Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler

8 kişi aldı

İzmir Çıkışlı Günübirlik "Ödemiş - Birgi - Gölcük - Bozdağ Köyü Turu" Kahvaltı Ve Öğle Yemeği Dahil

İzmir, Ödemiş
Rezervasyon & tüm sorularınız için
numaralı telefondan veya 7/24 Bize Ulaşın ekranından bize ulaşabilirsiniz.
Turko Turizm
1717 Sok. No:170 Huzur İş Merkezi K:1/104 Karşıyaka/İzmir

Detaylar

  • 15.04.2023 tarihine kadar, her hafta Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü geçerlidir.

  • 0-6 yaş ücretsiz, 6 yaş üzeri kod almalıdır.

  • Rezervasyon gerekmektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0232 426 00 69 ve 0555 386 36 72 numaraları telefonları arayabilirsiniz.

  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en geç 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanıldı sayılacaktır.

  • Hizmete ilişkin, fiş veya faturanızı acenteden istemeyi unutmayınız.

Öne Çıkanlar

  • Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 2, 3, 6 taksit seçenekleri sunulmaktadır.

  • Doğal ve tarihi güzelliklerle süslü dopdolu bir tur sizleri bekliyor...

  • Üstelik kahvaltı ve öğle yemeği keyfi de dahildir.

Tur Programı!

07:00 KSK ANIT

07:15 BORNOVA EGE UNİ ACİL KAPISI

07:30 ŞİRİNYER ERBİL SUEL ÖNU

07.40 ÜÇYOL METRO ISTASYONU KAMILKOÇ ÖNÜ

08:00 GAZIEMIR

MİSAFİRLERİMİZİ KARŞILADIKTAN SONRA, TUR GÜZERGAHIMIZ ÜZERİNDE BULUNAN UYGUN BİR TESİSTE KAHVALTI MOLASI VERİYORUZ.KAHVALTIMIZI (GÖZLEME +1 ADET ÇAY )ALDIKTAN SONRATORBALI YOLU ÜZERİNDEN DÖRT BİR YANINDAN BEREKET SAÇAN KÜÇÜK MENDERES HAVZASI’NA DOĞRU OLAN YOLCULUĞUMUZA REHBERİMİZİN ANLATIMLARI EŞLİĞİNDE BAŞLIYORUZ. İZMİR İLİ SINIRLARI İÇİNDE EN GENİŞ İKİNCİ YÜZÖLÇÜMÜNE SAHİP ÖDEMİŞ İLÇESİNE ULAŞIYORUZ. VERİLEN SERBEST ZAMANDA ÖDEMİŞ'TE MEŞHUR OLAN KÖY EKMEĞİ ALIŞVERİŞİ YAPIYORUZ. ÖDEMİŞ MERKEZDE ETNOĞRAFYA MÜZESİ OLAN YILDIZKENT MÜZESİ’Nİ GEZİYOR VE ADETA BİR AÇIK HAVA MÜZESİ OLAN BİRGİ KÖYÜ’NE ULAŞIYORUZ. BİR ZAMANLAR AYDINOĞLU BEYLİĞİ’NE BAŞKENTLİK YAPAN, ZENGİN BİR KÜLTÜRE, ETKİLEYİCİ BİR GÜZELLİĞE SAHİP OLAN BOZDAĞLARIN ETEKLERİNE KURULU OLAN BİRGİ KÖYÜ İÇERİSİNDEKİ GEZİMİZ ‘TÜRK ALİMLERİNİN BAŞ TACI’ OLARAK ANILAN YILDA 150 BİN ZİYARETÇİYİ KABUL EDEN İLİMDEKİ YÜKSEK DERECESİNDEN DOLAYI BU İSİM İLE ANILAN İMAM-I BİRGİVİ MEHMET EFENDİ‘NİN, ÖĞRENCİLERİNİN VE DE YÖRE HALKININ SON DİNLENME YERİ OLAN ALAN İLE BAŞLIYOR. BİRGİVİ DEDE ZİYARETİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRA AYDINOĞLU MEHMET BEY TARAFINDAN 1312 YILINDA YAPTIRILAN ULU CAMİİ VE HEMEN YANIBAŞINDAKİ MEHMET BEY VE OĞULLARININ SANDUKALARININ BULUNDUĞU TÜRBEYİ ZİYARET EDİYORUZ. ANTİK PYRİGİON KENTİNİN KALINTILARI DA DEVŞİRİLEREK YAPILAN DİĞER YAPILARI VE DE BENZERSİZ BİRGİ EVLERİNİ BARINDIRAN SOKAKLARI GEZİYORUZ. GÜZEL BİRGİ’Yİ ARKAMIZDA BIRAKARAK BOZDAĞLAR’A DOĞRU TIRMANIŞA GEÇİYORUZ BOZDAĞ KAYAK TESILERININ BULUNDUGU ALANA GECIYORUZ.(TESİS DEVLET TARAFINDAN KAPATILMIS OLUP TESISE GİRİŞ YOKTUR) VE SERBEST ZAMANIMIZIN ARDINDAN KÖY MEYDANINDA KÖY PAZARINDAN ALISVERIS YAPIYIOR VE ÖĞLE YEMEĞİMİZİ, 1049 M RAKIMDA BULUNAN VE BİR KRATER GÖLÜ OLAN GÖLCÜK GÖLÜNDE SUCUK EKMEK OLARAK ALIYORUZ. MUHTEŞEM MANZARAYI FOTOĞRAFLIYOR VE SERBEST ZAMANIMIZIN ARDINDAN TURUMUZU TAMAMLIYORUZ VE İZMİR’E DOĞRU HAREKETE EDEREK SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLEİRMİZİ ALDIĞIMIZ NOKTALARA BIRAKARAK BİR BAŞKA DRAGON TURİZM ETKİNLİĞİNDE GÖRÜŞMEK ÜZERE VEDALAŞIYORUZ…..

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

OTOBÜS İLE ULAŞIM

KAHVALTI(GÖZLEME+ÇAY)

ÖĞLE YEMEK (SUCUK EKMEK+AYRAN)

PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM TURLAR VE GEZİLER

PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ

SEYAHAT SİGORTASI

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

KİŞİSEL HARCAMALAR

Diğer Tatil Fırsatları